Majutus ja kämping

Külalistemaja

Külalistemaja teisel korrusel on majutuseks kolm tuba. Neid nimetame vastavalt värvitoonidele, millega neid värvitud “Roheline tuba”, “Kollane tuba” ja “Lilla tuba”.

Rohelises toas on kolm magamiskohta, Kollases kaks ja Lillas kuus kohta. Kuivõrd tegemist on siiski turismitaluga ja mitte hotelliga, siis on tubade korrusel küll WC, kuid pesemiseks on dušš esimesel korrusel asuvas saunas. Külalistemajas on esimesel korrusel olemas kööginurk, mida külalistemaja üürnikud kasutada saavad.

Unustatud töökoda

Nime on saanud see majutuskoht sellest, et esialgu oli hoone rajatud garaaž-töökojaks. Kuivõrd vajadus nii suure varjualuse järele kadus, sest talus enam põllumajandust ei viljeletud, siis rajati osaliselt hoonesse ruumid ürituste ja majutuse tarvis. Majutuse osa nimetamegi “Unustatud töökojaks” ja ruume ürituste tarvis kutsume Trahteriks “Riistakuur”. 

Majutusruume on neli. Neist kaks on kolmekohalised, üks neljane ja üks kahe voodiga. Dušš ja WC asuvad magamistubade kompleksis, mitte igas toas eraldi. On olemas köögi kasutamise võimalus.

Kämpingud

Kämpinguteenust pakume küll läbi aasta, kuid põhiline tegevus toimub maist septembrini. Meil on võimalus parkida oma liikuvaid kodusid nii murule kui kõvadele pindadele. Kämpinguteenuse hinnas on koht autole/haagisele, telgile. Koht on varustatud elektriühendusega. Samuti on hinnas dušši ja WC kasutamine. Ka saab ära anda heitvee. Kämpingus on WIFI, kuid paraku ei ole ühendus väga stabiilne ja küllalt kiire. Eriti paljude korraga kasutajate korral. Kogu kinnistu on piiratud aiaga ja valvamas on kaamerad. Meie Kämping on hinnatud turvalisuse ja siit ära ning siia liikumise mugavuse pärast. Meilt saab Tallinnasse ja tagasi ühistranspordiga, turvaliselt jalgratastega. Meile saab jätta oma autokodud ja haagised parkima ka ajaks, mil omanikud külastavad näiteks Soomet või Venemaad. Oleme Tallinna kesklinnast 15,3 km, aga samas täiesti omaette ning rahulik Kämping.