Ruumide rent

Külalistemaja

Külalistemajas on võimalik ürituste korraldamiseks üürida I korruse kahte ruumi. Võimalik läbi viia üritust kuni 20-le inimesele. Seminaride korraldamisel võimalik kasutada ekraani ja projektorit. Võimalik on rühmatööde erinevates ruumides. Soovi korral on võimalik üürida lisaks suur vene-tüüpi saun, mis asub samas hones ja samal korrusel.

Riistakuur

Trahteri nimi “Riistakuur” tuleneb sellest, et trahteriks on ehitatud varjualaune, mis oli eelnevalt põllutöömasinate hoidmiseks. Trahteris asub baar, mille nimeks “Vallavanema juures”.

Trahter on sobilik nii pidude kui ka seminaride korraldamiseks. Ruum on mõeldud kuni 50-le inimesele, kuid sooja ilmaga on võimalik välipidusid korraldada ca 100-le. Suurema rahvahulga korral on võimalik tellida telk. Vajadusel on võimalik köögi kasutamine ning soovi korral toimub ka baarist alkoholi müük. Trahterit üüritakse üheks õhtuks, s.t. tema üürihind sisaldab kasutamise aega alates 15.00 kuni järgmise päeva hommikul kella 8.00-ni. Üüri hinna sees on ka trahteri esine varikatuse alune. Samuti asub seal väliköök mitmete grillidega.

Grillmaja

Väike grillmaja võimaldab pisikesele seltskonnale (kuni 6 inimest) korraldada grilliõhtuid läbi aasta. Maja keskel olev tulease kütab maja soojaks ja seni kuni tuli üleval ei pea külma kartma ka talvel.

Põhjamaadesse sobivust tõestab seegi, et Soome vormeliäss Kimi Räikonen on endalegi analoogse majakese hankinud 😊.

Saunad

Külalistemajas on suuremale seltskonnale mõeldud nn vene-tüüpi saun. See tähendab, et tegemist on suure kerisega saunaahjuga, mida tuleb kütta pea terve päev, misjärel saab teda ka pikalt kasutada. Saunas ei ole soomesauna kõrget temperatuuri, kuid leil on pikk ja mõnus ning annab soomesauna kähkukale igas mõttes silmad ette. Paraku pikast kütmisest sõltuvalt on sauna üür suhteliselt kõrge. Teisalt kõik, kes on kasutanud, need tahavad veel.

Tiigile rajasime ujuvsauna, mis asendab bussisauna, mis oli enne ujuvsauna ja parkis tiigi ääres. Ujuvsaunaks on ujuvkaile paigutatud iglusaun. Üleskütmine on kiire, saab nii suvel kui talvel jahutada tiigivees. Peale sauna pesemiseks tuleb aga dušši kasutada majades asuvates pesuruumides. Iglusauna on enda jaoks avastanud paljud tuntud isikud üle maailma. Meediakünnise on ületanud David Beckham, kes soetas endalegi iglu pärast seda kui Kivi talu oli enda oma püsti pannud 😊. Davidil on hea maitse 😊 😊.